Ośrodek szkoleń

 

Projex_ naglowek

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w realizacji kompleksowych i wielostopniowych programów szkoleniowych z zakresu nowoczesnego budownictwa, zamówień publicznych, prawa gospodarczego.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw i firm jak i do instytucji i jednostek samorządowych a także zarządców nieruchomości. Umożliwia uzupełnienie i aktualizację posiadanej wiedzy, podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie kompetencji zawodowych kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla oraz specjalistów.

Programy szkoleniowe, które przygotowujemy w stałej współpracy z naszymi Klientami uwzględniają najnowsze osiągnięcia oraz zmiany w przepisach zarówno polskich jak i unijnych.

Współpracujemy z najlepszymi wykładowcami, specjalistami i praktykami oraz przedstawicielami środowisk naukowych. Nasi eksperci i trenerzy zrealizowali szkolenia dla pracowników wielu firm.

Zwracamy szczególną uwagę aby uczestnicy naszych szkoleń czuli się dobrze i aby przebiegały one w sympatycznej atmosferze.

Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm i pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych produktów i dopingują nas do dalszej pracy.

Proponujemy Państwu kompleksowo i profesjonalnie zorganizowane szkolenia wewnętrzne i otwarte, konferencje, prezentacje, seminaria i warsztaty i zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Beata Koperska
Dyrektor Ośrodka Szkoleń

 

Rejestr Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach
Nr 2.24/00007/2018

WUP- logo  

 

 
projekt i wykonanie: Uninet Polska